[ Licznik trafien ]

Necronomicon online

Archiwum

Nkhai

link do eFTePa

 

   

  Witamy na stronie magazynu Necronomicon!

  Co prawda sam Necronomicon, ku naszemu ubolewaniu, umarł śmiercią powolna i naturalną jakiś czas temu, ale wydaje nam się, że to co przewinęło się przez jego łamy może się jeszcze komuś do czegoś przydać. Stąd właśnie ta strona WWW. Znajdziecie tutaj zarówno kawałek historii zina, jak i jego oryginalną wersję (magazyn dyskowy na komputery Amiga) gotową do ściągnięcia (spakowany DMS) z eFTePa.

  Dla tych, którzy nie mają możliwości uruchomienia zina w formie oryginalnej przygotowaliśmy stronę z zawartością poszczególnych numerów w formie dokumentów html do poczytania online, lub do ściągnięcia z archiwum.

  Jeśli zawędrowałeś na tą stronę przypadkiem, podczas poszukiwań informacji na temat H.P. Lovecrafta i jego Necronomicon, zapraszam na stronę www.lovecraft.w.pl, a tam na pewno znajdziesz to czego szukasz!

   Miłego czytania! :)

  ksiega gosci Jeśli masz chwilkę czasu zobacz księgę gości lub dopisz się do księgi.

   

  Ostatnie zmiany

 • 22.V.2001 - Po baaardzo długiej przerwie wzorzec znowu ruszył :).
 • 10.I.2001 - dołożony necronomicon #5 w dziale online, uruchomiona księga gości, niestety na serwerze ksiegi.emix.net.pl a nie na wzorcu...
 • 19.XI.2000 - dzisiaj uruchmiłem statystyki - chesz obejrzeć? kliknij na link u dołu strony!
 • 17.XI.2000 - zupełnie nowa wersja strony, dodane necronomicony: #7,#6 jako strony WWW w dziale online. zawartość nieco okrojona, ale będę to stopniowo uzupełniał.


szkielet strony: Meecash oprawa graficzna: Yves
strona znajduje się na serwerze wzorzec.rpg.pl
stat4u